Tostier Imetec DolceVita Italia

4,990 L

 

  • Produkt 100% Italian
  • Me pllake gize , e cila pastrohet shume lehtesisht
  • Material Mat , qeramike i cili mundeson qe pjesa e jashtme te mos behet pis
  • Me celes per fikje , ndezje
  • Tregues me drite per ngrohjen dhe nxehtesine maksimale
  • Shije ndryshe nga cdo tostier tjeter
  • Garancia 12 muaj

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Tostier Imetec DolceVita Italia

4,990 L

8 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.