Sale!

2,990 L

kreher elektrik 7 ne 1 DSP.
Produkt multifunksional i cili fale 6 aksesoreve qe perfshin e kthen tharesen e flokeve ne nje stilues universal te flokeve, i cili munde te beje onde te shumta dhe t’u jape flokeve forma te ndryshme duke i bere ato te duken sa me bukur..
Eshte multifunksional dhe nuk e demton flokun .
Specifika:
-Fale nje fuqie prej 1000 W, ajri i avulllit nxehet pothuajse menjehere.
-Ju mund te rregulloni temperaturen e ngrohjes.
-Funksioni “ajri i ftohte” do te ndihmoje ne rregullimin e hairstyle.
_________________________________________________________
#stilues #mash #onde #kacurrela #pjaster #kujdesiperfloket
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

2,990 L

1 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.