Blender dsp 6 ne 1

4,990 L

  • Set Blender DSP 6/1
  • i mrekullueshem per kuzhinen tuaj
  • Me 3 koka te ndryshueshme 
  • 2 gota 
  • ekspozitor
  • Me 2 nivele shpejtesie

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Blender dsp 6 ne 1

4,990 L

2 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.