Click Here

Brumatrice dsp km3043A

13,000 L

Brumatrice dsp km3043A🔥

📌Specifikimet

Tensioni: 220V-240V 〜50Hz/60Hz
Fuqia: 1200 W
AC8825 Motor alumini i veshur me bakër
6 shpejtësi + puls
Dizajn ngritës (maja mund të ngrihet me shtypjen e një butoni)
Tas inox 5,5L (SUS304) me mbulesë tasi
Përziejeni shpejt në 2-3 minuta
Veshje metalike
Këmbë që nuk rrëshqasin
Mbyll tenxheren
Lehtë për tu përdorur dhe pastruar
Dritat blu LED rreth kontrolluesit të shpejtësisë

Aksesorët: 1 goditje trazuese (alumini i derdhur)
1 grep brumi (alumini i derdhur)
1 rrahëse veze (SUS304)

🚚Dergesa ne te gjithe Shqiperine, porosit online tani.

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Brumatrice dsp km3043A

13,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.