Depilator Fuego 1170 New

Depilator Fuego

📌Detajet

Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj.
Heq qimet edhe ne gjatesi 0.5mm.
Dizenjuar enkas per cdo pjese te trupit
Shkul rrenjet pa terhequr lekuren.
Koka mund te hiqet dhe te lahet pa u demtuar.
Lekure e bute dhe e kuruar.
Punon vetem i vene ne prize.

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Your Cart

Your Cart Is Empty

Depilator Fuego 1170 New

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.