Click Here

Hekur Dore First Austria FA-5647-2

4,000 L

📌Specifikimet:

Funksion anti rrjedhje
Funksion anti calc.
Kapaciteti i depozites:320 ml
Aksesore te ndryshem
Presioni i avullit:25 g / min
Funksion vetepastrues:JO
Fuqia (W):1400
Lloji i pllakes se hekurosjes: Qeramik

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Hekur Dore First Austria FA-5647-2

4,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.