Hekur Fuego KY-226

2,490 L

  • Hekur Fuego modeli KY-226
  • Pllaka qeramike te cilat nuk ngjisin
  • Avull automatik dhe ofron nje hekurosje vertikale
  • Me funskion vete-pastrimi dhe nxjerrje uji ne forme spray 
  • Kapaciteti i rezervuarit te ujit 380 ml
  • Rezervuari i ujit eshte transparent, ne kete menyre, ju kontrolloni sasine e ujit
  • Me fuqi 2400W.
  • Garanci 1 vit 
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Hekur Fuego KY-226

2,490 L

60 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.