Makine Multifunksionale Gemei 3 ne 1 GM-573

990 L

  • Makine rroje me material inoksi me koke e cila pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizauar rruatjen ideale.
  • Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme.
  • Kokat jane me material inoksi e celiku cilesor te cilat nuk irritojne lekuren.
  • Shume e lehte per tu pastruar, mund te lahet me uje te rrjedheshem.
  • Voltazhi220-240V 50/60Hz
  • Fuqia: 3W
  • Me drite indikuese per nivelin e karikimit
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Makine Multifunksionale Gemei 3 ne 1 GM-573

990 L

293 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.