Makine Qethese AD 12480

7,000 L

Makine Qethese Anders

📌Detajet

Materiali: ABS
Bateri litiumi
Koha e përdorimit: 200 min
Koha e karikimit: 2 orë
Tensioni: AC 100-240V 50/60HZ
Fuqia: 10W

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni në
📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Makine Qethese AD 12480

7,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.