Makine Qethese VGR V-290

2,000 L

Makine Qethese VGR

📌Detajet

Materiali i trupit: Metal
Ekran LED
Materiali i tehut çelik inox
Butoni i ndezjes/fikjes
I lehtĂ« pĂ«r t’u pĂ«rdorur, i pĂ«rshtatshĂ«m dhe praktik
Karikimi USB: I pĂ«rshtatshĂ«m pĂ«r t’u karikuar kudo qĂ« ju
nevojitet
Koha e përdorimit: 120 min
Tensioni: 100-240v~50/60Hz
Fuqia: 5w
Koha e karikimit: 1.5 orë

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni në
đŸ“„ DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Makine Qethese VGR V-290

2,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.