Sale!

Makine rroje dsp 90119

1,490 L

Makine rroje dsp 90119

specifikimet

Makine rroje me / pa kabull .
Krehër me gjatësi të ndryshme 
Thika me precision çeliku 
Çelësi i veçantë në ndezje / fikje me tregues të fuqisë.

Karakteristikat:

Markë: DSP 
Modeli: 90119
Kujdes: 220-240V 3w
Frekuenca: 50 / 60Hz
Lahet:  (vetëm tehu)
Puna: korent / karikim
Koha e karikimit: 8 ore max
Koha e punës: 50 minuta
Ngjyra: E zezë

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Makine rroje dsp 90119

1,490 L

5 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.