Makine Qethje Vgr V-030

1,500 L

Makine Qethje Vgr V-030✅

📌Specifikimet

* Pesha neto: 131 g
* MadhĂ«sia e trupit: 15×4.5×3.5cm
* Koha e karikimit: 1.5h
* Koha e përdorimit: 2h
* Tensioni: 100-240V~50/60HZ
* Fuqia: 10 W
* Modaliteti i energjisë: USB i rikarikueshëm

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në đŸ“„ DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Makine Qethje Vgr V-030

1,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.