Set blender dsp

3,490 L

– Aksesoret me tr rendesishem per kuzhinen e nje gruaje .
Blender dore material inoksi .
Grirese perimesh .
Rrahse vezesh , embelsirash  
Fuqia 300 watt
Thika celiku
Garancia 6 muaj .

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Set blender dsp

3,490 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.