Thares FABA 3900

3,490 L

 • Tharese per perdorim salloni
 • me fuqi të lartë 1600W -1800
 • Kujdesi ndaj flokëve me ione
 • Shpejtësi Turbo
 • 2 nivele ngrohje
 • 2 nivele shpejtesie  
 • Me vete ftohje 
 • Mbulesa e filtrit e cmontueshme 
 • Dizajn ergonomik i dorezes
 • Mbrojtje automatike nga mbinxehja
 • Garanci 1 vit
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Thares FABA 3900

3,490 L

60 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.