Depilator kemei km 299

4,000 L

KM-299 është një depilator profesionist i rikarikueshëm për femra.

✅Ai largon në mënyrë të përkryer qimet tuaja të padëshiruara nga këmbët, fytyra, sqetullat, linja e bikinit dhe zona të tjera të ndjeshme.

✅Tehu përshtatet me çdo kthesë të trupit dhe lëkurës tuaj.

✅Forma e bukurisë dhe ergonomia sigurojnë një përvojë të rehatshme përdorimi

Fuqia: 4.5 W
Tensioni: 220-240V

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Depilator kemei km 299

4,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.