Depilator Kemei KM-3076

3,000 L

Depilator Kemei

📌 Detajet

E pajisur me koke shkulese me 30 piskatore
Koke per pastrimin e kallove
Shume i fuqishem me 3000RPM
Punon me korent dhe me karikim
Koha e karikimit: 4 ore
Punon 45-60 minuta
Koka mund te lahet ne uje

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Depilator Kemei KM-3076

3,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.