makine rroje kemei km 1312

2,000 L

Makine rroje per prerjen e flokeve ose mjekres me karikim te shpejte dhe precizion te fuqishem

Lloji i energjisë: i rikarikueshëm
Koha e përdorimit: 90 minuta
Koha e karikimit: 1.5 orë
Tensioni: 100-240 V
Motorri: Shume i fuqishëm

Përmbajtja e paketës
1 x furçë
1 x kabllo USB
4 x shina prerëse (1/2/3/4 mm)

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne 📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

makine rroje kemei km 1312

2,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.